Головна » 2016 » Вересень » 3 » "Фестиваль національної кухні 2016" відбудеться 25 вересня у Луцьку
07:53
"Фестиваль національної кухні 2016" відбудеться 25 вересня у Луцьку

У розпал осені, коли земля щедро винагороджує трударів, даруючи урожай винограду та городини, древній Луцьк запрошує до себе гостей та шанувальників національної кухні.
25 вересня з 11:00 до 21:00 в Центральному парку міста Луцька відбудеться сімейне свято "Фестиваль національної кухні".Подібні заходи в місті відбуваються вже четвертий раз, - повідомляє організатор заходу Громадська організація «Volfest».

У рамках фестивалю відбуватиметься частування гостей свята українськими стравами (борщ, вареники, сало, куліш, деруни та інші), безліч різноманітних конкурсів та вікторин, майстер-клас з приготування українських страв від кращих кухарів Волині, змагання серед закладів торгівлі Волині на кращі страви, святковий ярмарок ужитково-прикладного мистецтва, кулінарні майстер-класи від відомих волинян, «Свято молока», козацькі розваги, та святкова концертна програма за участю кращих фольклорних колективів Волині.

Оргкомітет запрошуєдо участі у фестивалі народних майстрів, медоварів, творчі колективи, заклади торгівлі та виробників продуктів харчування.

Про вашу участь повідомляйте за телефоном 0664356788.

Фестиваль відбувається за підтримки луцького міського голови Миколи Романюка, Луцької міської ради та Управління культури Волинської облдержадміністрації.

Сторінки фестивалю: 

https://vk.com/festkuhnihttp://varenik.at.ua/https://www.facebook.com/festkyhni/.

Переглядів: 567 | Додав: defaultNick | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps