Головна » 2014 » Червень » 10 » Богатирські ігри на фестивалі вареника 2013
21:00
Богатирські ігри на фестивалі вареника 2013

В рамках "Національного фестивалю вареника 2013" Луцьк зустрічав найсильніших чоловіків України, які у нашому місті брали участь у «IV етапі кубку України зі стронгмену». Учасникам необхідно було продемонструвати свою фізичну силу у 5 конкурсах.

Президент Федерації стронгмену України Серній Конюшок розповідає, що українські спортсмени нерідко є світовими рекордсменами. «Минулого року з богатирями ми тягнули великий кар’єрний самоскид вагою 268 тонн. Щоб ви собі розуміли, діаметр лише колеса у цього «монстра» аж 4,5 метра. А нещодавно хлопці з Доннечини протягнули 30 метрів потяг, до якого було причеплено тридцять вагонів» - відзначив Конюшок.
Він каже, що на цих змаганнях є декілька дебютантів, серед них і лучанин Олександр Однопал, а наймолодшому учаснику - 19 років.

Під час невеличкої перерви між вправами глядачі конкурсу мали можливість відчути себе стронгменами і позмагатись. На це аматорське змагання було обрано 6 хлопців, які повинні були підняти металеву «колоду» вагою 65 кілограм. Серед учасників лише один конкурсант зумів повністю виконати вправу і підняти «колоду» 4 рази. Переможця нагородили медаллю і грамотою.

Змагання відбувалися дуже гаряче. Кожен учасник з останніх сил долав конкурсну естафету. Деякі спортсмени під кінець змагань були настільки виснаженими, що під час останнього конкурсу не могли навіть підняти жердину з вантажем. Активна підтримка глядачів допомагала спортсменам і надихала їх на перемогу.

Після перших двох вправ лідерство займав Юрій Лагутін з міста Черкаси, але під кінець він поступився очками суперникам і посів третє місце. Друге місце виборов Михайло Ковальчук із Житомира, який показав найкращий результат у вправі «підіймання колоди».

Переможцем «IV етапу кубку України зі стронгмену» став наймолодший спортсмен зі Львова Олег Пилипяк, який отримав кубок із рук дворазового володаря титулу «Найсильніша людина світу у вазі до 110 кілограм» і президента Федерації стронгмену України Сергія Конюшка.

 
 
Переглядів: 530 | Додав: defaultNick | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps